Hakkımızda

Trivitale Sağlık Teknolojileri Üretim Anonim Şirketi 2018 yılında Tıbbi malzeme üretimi ve dağıtımı yapmak üzere kurulmuştur. 

İnsanların sağlığını ve esenliğini ileriye götürmek için yenilikçi fikirler, ürünler ve hizmetler üreten Trivitale; kaliteli ürün ve ürüne ulaşımda hizmet beklentisi olan tüm hastalar, cerrahlar, sağlık profesyonelleri ve iş ortaklarımız için çalışmaktadır. 

Şirketimiz Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi, KBB Baş ve Boyun Cerrahisi, Beyin Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Ortopedik Cerrahi ve Ağız Diş ve Çene Cerrahisi branşlarında kemik fiksasyonu için en üst düzey kalitede malzemeler üreterek cerrahların kullanımına sunmaktadır. 

Trivitale, kemik cerrahisi prosedürleri için fiksasyon ürünleri, implantlar, implant kutuları, el aletleri ve bunların sterilizasyon kutularını üretmektedir. Trivitale, kafatası, göğüs kafesi ve omurganın konjenital, rekonstrüktif ve travma cerrahilerinde ihtiyaç duyulabilecek ürünleri ISO 13485:2016 standardında ve CE kapsamında sunmaktadır. 

Şirketimiz, engin tecrübeye sahip uzman kadrosu ile üretimden başlayarak, son teknoloji ürünlerini ve cerrahi ürün hizmetini kurallara uygun şekilde alanındaki tüm cerrahi branşlara tedarik etmektedir.