Yasal Uyarılar ve KVKK
Trivitale Sağlık Teknolojileri Üretim Anonim Şirketi, bu metinde bundan sonra Trivitale olarak anılacak ve biz, bizim sözcüklerinin kullanımı Trivitale Sağlık Teknolojileri Üretim Anonim Şirketini ifade edecektir. 
Web sitemizdeki bilgiler yalnızca genel bilgileri içerir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler doktorlarınızla olan ilişkinizin yerine geçemez. Şirketimiz tıbbi hizmet ya da tavsiye sunmaz ve sitemizde ki bilgiler tıbbi tavsiye olarak kabul edilemez. Tanı ve tedavi için daima doktorunuzdan yardım almalısınız.
Trivitale bu web sitesinin kullanımının sürekli olacağını veya hatasız olacağı gibi hiçbir taahhütte bulunmamakta veya herhangi bir garanti vermemektedir. Web sitemizden elde edebileceğiniz herhangi bir içeriğin virüs veya benzeri herhangi bir bilgisayar kodunu içermemesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdur.
Trivitale bu web sitesi ile ilgili her türlü garantiyi reddetmektedir.
Web sitemizdeki tüm materyaller (yazılar, resimler, görseller vs.) bize aittir ve marka, patent ve telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu materyallerin kopyalanmasıyla ilgili bazı önemli kurallarımız vardır. Bu web sitesindeki materyalleri, sadece ticari olmayan kişisel amaçlarla kullanımınız için olmak kaydıyla e-posta ile gönderebilir, indirebilir veya yazdırabilirsiniz. Sitemizdeki materyalleri e-posta ile gönderdiğinizde, indirdiğinizde veya yazdırdığınızda şirketimizin sahipliğini bildirmeniz ve bu sayfayı eklemeniz gerekir.
Ayrıca sitemizdeki ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için kullandığımız adlar şirketimize aittir ve bu adlar ticari marka yasaları tarafından korunmaktadır. 
Web sitemizdeki materyalleri veya ticari markaları bu bildiride açıkça izin verilmeyen bir şekilde kullanırsanız, bizimle yaptığınız bu anlaşmayı ihlal etmekle birlikte, telif hakkı, ticari marka yasalarını ve diğer yasaları da ihlal ediyorsunuz demektir. Böyle bir durumda, otomatik olarak bu web sitesini kullanma izninizi iptal ederiz ve uğranılan zararların tazmini yoluna gidebiliriz.
Web sitemize oluşturacağınız herhangi bağlantıyı, bir reklamla alakalı gibi yada herhangi bir kurumun, ürünün veya hizmetin destekleyicisi gibi anlaşılacaki şekilde yapmamayı kabul ediyorsunuz. Bağlantının, toplumun genel standartlarda ki bir kişinin müstehcen, iftira nitelikli, taciz eden, son derece nahoş veya kötü niyetli olarak düşünebileceği bir web sitesinde görünmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Hiçbir koşulda, bu web sitesini veya içeriğinin herhangi bir kısmını “çerçeve olarak alamaz” veya bu web sitesinin bölümlerini bir sunucuya kopyalayamazsınız. Önceden yazılı iznimiz olmadan Trivitale logosu veya ticari markasını herhangi bir şekilde görüntülememeyi veya kullanmamayı kabul ediyorsunuz.
Trivitale elektronik postayla, bu web sitesinde genel bir bildirimle veya Trivitale’de kayıtlı adresinize posta yoluyla teslim edilen yazılı tebliğle size bildirimde bulunabilir. Siz de Trivitale’ye, bu web sitesindeki İletişim formunu kullanarak bildirimde bulunabilirsiniz.
Web sitesinin birçok bölümünü kişisel bilgilerinizi girmeden inceleyebilirsiniz. Örneğin ürünlerimizi gözden geçirebilir veya şirketimiz ve yönetimimiz hakkında bilgiler okuyabilirsiniz. İletişim menüsünden bize soru sormayı isterseniz sizden bazı bilgileri almak zorunda kalırız. Aldığımız bilgi istenilen ürün veya hizmetle ilişkili olacaktır ki örneğin isminiz ve iletişim bilgileriniz, istediğiniz ürün ve hizmetin doğası ve isteğinizi yerine getirebilmemiz ve size yanıt verebilmemiz için gereklidir. 
Web sitemiz aracılığıyla bize ilettiğiniz her türlü bilginin kişisel, gizli ve özel olarak kabul edilmeyeceğini bildirmek isteriz. Her türlü  görüş, bilgi, teknik bilgi veya teknik ya da materyali web sitemiz aracılığıyla bize iletmeniz durumunda, Trivitale’ye bunları herhangi bir şekilde kısıtlamasız, telifsiz ve iptal edilemez şekilde kullanım, çoğaltım,  görüntüleme, gerçekleştirme, değiştirme, iletme ve dağıtma lisansı vermiş olduğunuzu ve Trivitale’nin bunları herhangi bir amaç doğrultusunda kullanmakta serbest olduğunu ve bunlar için sınırsız yetki verdiğinizi kabul ediyorsunuz.
Web sitemizdeki bu  doküman ile, web sitemiz aracılığıyla kişisel bilgilerinizin toplanma ve kullanılma kuralları hakkında bilgiler vermektedir. Bize bu web sitesi yoluyla göndereceğiniz her türlü bilginin, bizim tarafımızdan kullanılması ve ifşa edilmesini bu beyan gereğince kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.
Sitelerimiz aracılığıyla topladığımız her bilginin mülkiyeti bize aittir.
Web sitemizi kullanarak, Trivitale ile veya bu web sitesini kullanımınızla ilgili herhangi bir şekilde ihtilaf yaşamanız durumunda tek yetkili mahkemenin İstanbul mahkemeleri olduğunu kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Trivitale veya bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri, acenteleri veya tedarikçilerinin dahil olduğu herhangi bir anlaşmazlıkla bağlantılı olarak bu mahkemelerde kişisel yetkinin uygulanmasını kabul ediyor ve onaylıyorsunuz. 
Kullanım Şartlarımız en son 1 Nisan 2021 tarihinde güncellenmiştir. İstediğimiz zaman bu Kullanım Şartları’nı değiştirme hakkını saklı tutarız. Web sitemizi her bir ziyaret edişinizde lütfen Kullanım Şartları’nı inceleyin. Bu web sitesine girerek, Kullanım Şartları’nın en son sürümünü kabul etmiş oluyorsunuz.